Співпраця

Ми співпрацюємо з зареєстрованими юридичними особами та приватними підприємцями.

для цього:

зареєструйтесь у нас на сайті
прийміть дзвінок від нашого менеджера
підпишіть договір
отримайте каталог та фото наших товарів

Принцип роботи Дропшипінгу:

Клієнт формує своє замовлення і оплачує його, користуючись спеціальним сайтом, інтернет-магазином або форумом, власником якого є Ви. Ціни на цих ресурсах вказуються вже з урахуванням надбавки, яку встановили Ви як продавець.
Ви передаєте на оптовий склад ТМ Масяня зібрані замовлення на дитячі іграшки. Дропшипінг, точніше його умови, вартість товарів, можливість надання знижок та інші нюанси вже обговорені з нами заздалегідь.
Наш оптовий склад іграшок відсилає товар покупцям від імені того ресурсу, на якому вони спочатку робили замовлення. таким чином, неможливо дізнатися, що вартість іграшок була змінена. Ми інформуємо Вас про виконання послуги.
Покупець радіє отриманим красивим і якісним дитячим іграшкам, Ви задоволені тим, як легко вдалося знайти постачальника і отримати прибуток, а наш склад дитячих іграшок радий співпраці з новим продавцем.
  • Початковий капітал не потрібен! ви не орендуєте торгові площі, складські приміщення,  не купуєте обладнання, не наймаєте працівників.

  • Все що вам потрібно для бізнесу - це вихід в інтернет. працювати ви можете з будь-якого зручного для вас місця.

  • Асортимент товару залежить тільки від вас! ви можете вибрати певну категорію товарів чи брендів, або ж займатися сотнями напрямків одночасно.

  • Ви економите дорогоцінні час та зусилля! а бізнес стає вигідним та ефективним.